PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646045}

Adwokat

The Counselor
5,2 39 195
ocen
5,2 10 1 39195
4,6 25
ocen krytyków
Adwokat
powrót do forum filmu Adwokat

A jego ocena to totalne dno, prawda jest jednak taka ze to kawal świetnego kina z rewelacyjnymi
dialogami, klasowa gra aktorska i popisowym przedstawieniem dwóch światów bezpiecznego
zwykłych ludzi i bezwzględnego, brutalnego swata gangsterów i karteli narkotykowych, realizm robi
wrażenie i choć akcji jest niewiele to jak już jest to jest mocna i bez upiększeń. Dla mnie to film
gangsterski inny niż wszystkie ale świetny jak każdy film Scotta.

ocenił(a) film na 9

Sztuka zawsze była dla elit.

ocenił(a) film na 3
fabio

Nie ma to jak reperować swoje poczucie wartości zaliczając się na elity na podstawie obejrzanego filmy, który na dodatek jest totalnym chłamem, moje gratulacje.

ocenił(a) film na 9
u1pawel

Wersal nie jest dla wszystkich.

ocenił(a) film na 3
fabio

Więc żyj dalej w swojej fantasmagorii, powodzenia.

ocenił(a) film na 9
u1pawel

Nikt cię tu nie zapraszał.

ocenił(a) film na 3
fabio

Na forum zaproszenia nie potrzeba jak gdyby coś cię ominęło, a do twojego malutkiego wersalu nie mam zamiaru się udawać.

ocenił(a) film na 9
u1pawel

To było retoryczne stwierdzenie które oddziela wersal od reszty.

ocenił(a) film na 3
fabio

Odnośnie elity, to retoryczne są tylko pytania, zdania oznajmujące, bo pewnie o takie ci chodziło, nie wymagają odpowiedzi, ja je skomentowałem.

ocenił(a) film na 9
u1pawel

To sprawdź jeszcze określenie retoryczny i figura retoryczna tak byś wiedział jak Wersal jest dla ciebie niedostępny.

ocenił(a) film na 3
fabio

No właśnie, figura, tych jest od cholery i jeszcze trochę, każda ma swoją nazwę, ale żadna nie nazywa się stwierdzenie, te logikę wszystko można tak nazwać, taki inteligent nie powinien stosować wymijających uogólnień. Chapeau bas uważanie najsłabszej części Rambo, Punishera i Komando za arcydzieła, od razu widać wyrafinowany gust i zamiłowanie do wysokiej sztuki

ocenił(a) film na 9
u1pawel

Na Wersal też długo nikt cię nie zaprosi tylko już nie nie pisz że tam też nie trzeba zaproszeń.

ocenił(a) film na 3
fabio

Cudowny brak argumentów, żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie.

ocenił(a) film na 9
u1pawel

Nie jesteś ani trochę bliżej Wersalu.

ocenił(a) film na 3
fabio

Z takimi osobami jak ty nawet nie da się sensownie wymieć zdań, w każdej wypowiedzi tylko o jednym, monotematycznie i płytko.

ocenił(a) film na 9
u1pawel

Od Wersalu się oddalasz na zawsze.

ocenił(a) film na 3
fabio

Oddalam się od ludzi z manią prześladowczą, żegnam.

ocenił(a) film na 9
u1pawel

Tylko już nie wracaj.

ocenił(a) film na 7
fabio

w twoim przypadku wersalka...

ocenił(a) film na 9
Dreadion

na wersalu mamy sofę...

ocenił(a) film na 7

W pełni się z Wami zgadzam

użytkownik usunięty
Ravveen

A wiec jest nas więcej

ocenił(a) film na 8

Dobre kino. Wczoraj widziałem "Tylko Bóg wybacza". Też nieźle zjechana produkcja. Jednak głupi ludzie są tutaj większością. Mam nadzieję, że jednak są ignorantami - a ja się mylę.

użytkownik usunięty
Troublesome

Tego nie widziałem jeszcze, no cóż może być i tak i tak

ocenił(a) film na 3

Rewelacyjne dialogi? Powiedz proszę, które to bo niestety nie usłyszałem ani jednego, pomimo oglądania filmu w oryginale. Pan McCarthy zdecydowanie powinien zostać przy książkach, te mu wychodzą, scenariusze niekoniecznie. Co się sprawdza w książce, to w filmie już nie, więc dostaliśmy mdłą, nudną opowieść, z dennymi dialogami.

użytkownik usunięty
u1pawel

Odpowiadając na twoje pytanie to wszystkie dialogi, co do książek to te mnie nie interesują i wali mnie jaka była książka itp. Podsumowując, mnie się bardzo podoba ten film w każdym calu a tobie nie, ok luz każdy ma swoje zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones