PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176653}
5,8 23 647
ocen
5,8 10 1 23647
5,2 6
ocen krytyków
Gambit, czyli jak ograć króla
powrót do forum filmu Gambit, czyli jak ograć króla

Wyjątkowo nędzny film, mało śmieszne gagi, mało wciągająca i nieciekawa historia oraz wyjątkowo irytująca Cameron Diaz (może to tylko wrażenie, ale wydaje mi się, że przez botox wygląda jak "Pan Żabol").

Pierwsza cecha, którą wymieniłem powyżej jest oczywiście najbardziej dokuczliwa. Podczas filmu zaśmiałem się może z jeden raz, a zażenowany poziomem humoru byłem niestety wielokrotnie.

Żadko zdarza się aby przy takim nakładzie finansowym, takiej obsadzie aktorskiej powstał tak słaby obraz.

ocenił(a) film na 3
kalafior_2

Zgadzam się w 100%, chociaż od wielu lat jestem wierną fanką braci Coen. Tym razem wpadka i to masakryczna, tak dennego filmu nie widziałam od dawna. Zawód i rozczarowanie.

citywoman_filmweb

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

kalafior_2

Coheni to jednak 2 filmy nic poza tym denne braciszki

markin

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

ocenił(a) film na 8
kalafior_2

Mi ten film podobał się, ale każdy poczucie humoru ma inne.

kalafior_2

wielka szkoda jeszcze z taką obsadą, za wiele też się nie uśmiałam.

zachlanna

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

kalafior_2

Jesteś debilem dlatego nie załapałeś żartów. Film bardzo śmieszny.

kalafior_2

'dopoki nie wszedlem do internetu nie wiedzialem, ze na swiecie jest tylu idiotow' (St. Lem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones