PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7585}

Maska

The Mask
6,8 309 577
ocen
6,8 10 1 309577
6,8 21
ocen krytyków
Maska
powrót do forum filmu Maska

Dla mnie to skrajnie idiotyczny, dziecinny film. Można byłoby to wszystko wybaczyć, gdyby chociaż był śmieszny. Ale nawet i śmieszny nie jest.

użytkownik usunięty
LadyBlackCat

Mam takie same odczucia. Oglądałam go jednak z całą rodzinką więc trochę inaczej odebrałam ten film. Jednak wolę humor w innej postaci.

ja uwielbiam pythonów ale lubię też obejrzeć od czasu do czasu coś głupiego po prostu :)

ocenił(a) film na 9
LadyBlackCat

Nie każdemu podchodzi i nie każdy rozumie specyficzny humor filmów z Jimem Carreyem. Mnie osobiście zajęło troszkę czasu dopasowanie się do specyfiki jego filmów. Poza tym troszkę szkoda, że ocenia się całokształt tylko ze względu na niepasujący humor.

ocenił(a) film na 6
LadyBlackCat

Jeśli oglądałaś ten film jako osoba dorosła to się nie dziwię. Ja oglądałem go w wiek 8 lat i wtedy dla mnie i kolegów była to pozycja kultowa.

LadyBlackCat

jak mozna napisac ze ten film nie jest smieszny ???? ; o mnie bawi za kazdym razem jak go widze w tv

LadyBlackCat

Jesteś zbyt wielkim zgredem by zrozumieć dlaczego ten film jest fajny dziadku. Wychoduj sobie wreszcie poczucie humoru.

ocenił(a) film na 7
crazy_race

Zgadzam się
Jak tu można sie nie śmiać>?

crazy_race

Sama Twoja wypowiedź świadczy o tym, że film przeznaczony jest raczej dla małych dzieci :)

ocenił(a) film na 5
LadyBlackCat

Przesadzasz i to bardzo. Film został doskonale zrobiony - solidnie się uśmiałem. Cała masa tzw. komedii przy Masce jest po prostu smutna.

ocenił(a) film na 9
LadyBlackCat

bardzo dobry film i mówię to ja expert kina

LadyBlackCat

Ci co krytykują ten film, nie mają w ogóle poczucia humoru, z ciekawością zapytam co was, krytykantów tego filmu śmieszy w takim razie? Szkoda mi tak prostackich ludzi :) Film to mistrzostwo lat 90tych, nie wiem jak nie można lubić takiego filmu, albo z tego samego roku z tym samym aktorem film 'glupi glupszy'... Wasze życie musi być nudne i pozbawione pozytywności. Filmy te są tak mądre że idioci mają je za debilne, szkoda mi was, ale zawsze rodzą się dzieci pokrzywdzone przez los, taka wola Boga, pozdrawiam ;)

nivdnb

Polecam dobre palenie do tych filmów ;)

LadyBlackCat

Mam podobnie ,jak człowiek był mniejszy to film był 8/10 ale teraz już mniej 4/10.Masz rację trochę dziecinny ale inne filmy z Careyem z tego okresu tak samo .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones