PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32054}

Ostrożnie z dziewczynami

The Sweetest Thing
6,0 28 587
ocen
6,0 10 1 28587
6,3 6
ocen krytyków
Ostrożnie z dziewczynami
powrót do forum filmu Ostrożnie z dziewczynami

Miałam ochotę obejrzeć sobie lekką i przyjemną komedyjkę. Nawet głupawą, bo przecież czasem trzeba dać mózgowi wytchnienie, jak pracownikowi urlop, żeby go do cna nie wyeksploatować. Ta komedyjka faktycznie jest nie tylko głupawa, ale na dodatek chwilami bardzo niesmaczna. A nawet zupełnie nie do zjedzenia, jak to zleżale mięsko, które w jednej ze scen filmu ląduje na przedniej szybie samochodu. Diaz i Applegate robią wszystko, by zniechęcić do siebie nawet - jak tylko przypuszczam, bo co mnie o tym wiedzieć - najzagorzalszych fanów swoich wdzięków. Najlepiej jest oglądać to w bardzo ciemnych okularach i ze stopperami w uszach. Albo, co jeszcze lepsze, w zamian uciąć sobie regeneracyjną drzemkę.

ocenił(a) film na 2
killashandra

Przeszukałem większość tematów chcąc znaleźć osobę, która miałaby podobne odczucie odnośnie tego filmu, co ja. Mimo, że ostatnia wypowiedź miała miejsce lekko ponad 9 lat temu to chciałbym podpisać się pod nią. Po obejrzeniu tego filmu zrobiło mi się niedobrze. Może ktoś mnie nazwać wapniakiem, ale ja osobiście nie widziałem w tym filmie niczego, co mogłoby mieć wspólnego z dobrą zabawą...

Andurion

Your penis is too big to fit in here....:D

Andurion

ja ten film lubie ale tylko za obrzydliwie irytującą piosenkę o penisie i za christine applegate;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones