PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520943}

Zła kobieta

Bad Teacher
6,0 108 370
ocen
6,0 10 1 108370
5,1 11
ocen krytyków
Zła kobieta
powrót do forum filmu Zła kobieta

Widziałam zwiastun,
Zgaduję: czy to film o nauczycielce, która przez cały film pokazuje swoje walory (Diaz) po czym na
koniec stwierdza, że jednak nie chce sztucznych piersi i ma powołanie do zawodu nauczyciela
HAPPY END? :D

Adrianos7

ale prawie że :) Beznadziejny był. Laska która może była rypnięta, dostaje karę za to, że chciała być uczciwa. Natomiast ćpunka i materialistka wychodzi na swoje. Ani nie był śmieszny, ani pouczający. W zasadzie film o niczym.

martynique_90

Moim zdaniem dobry film, a postać, którą grała Cameron Diaz - wyborna. Lubię takie kobiety.

ocenił(a) film na 9
martynique_90

Zgadzam się, że przesłanie tego filmu nie było właściwe, ale nie o nie tu chodzilo. Moim zdaniem, "Bad Teacher" jest lekkie, zabawne, z dobrą grą aktorską, dużo się dzieje - czyli ma wszystko, co powinno znajdować się w dobrej komedii.

ocenił(a) film na 8
martynique_90

Ojejku, nie każdy film musi być pouczający :). Gdyby wszystkie filmy i seriale były moralizujące, edukacyjne i "właściwe", to w kółko oglądalibyśmy Klan xD

fuchsia

Co się z tym światem dzieje... niech ktoś mi jeszcze raz powie, że mam się rozmnożyć, to odeślę go do Twojego komentarza.

martynique_90

Chcesz się rozmnożyć?.

ChubakaCieLubi

Lis z Chubaką?

martynique_90

Tak potomstwo będzie włochate ;).

ChubakaCieLubi

Teraz? Tutaj? Jesteś gotowy?

martynique_90

Chubaka nie zawiedzie/

martynique_90

Na imię dam FoxyChuba.

ChubakaCieLubi

Wolałabym odwrotnie... i już pierwsze spięcia w naszym związku. Chociaż podobno gdzie nie iskrzy, nie ma ognia.

martynique_90

Z Chubaką zawsze iskrzy.

ChubakaCieLubi

Ale tak na poważnie... co się tutaj dzieje? :D Gdybym była Lisę chętnie bym się z Tobą mnożyła. Jednak jako że kłamię i 'nobody in the internet knows im a human', niestety muszę odmówić...

martynique_90

"tears of human being and fall down civilization" Chubaka rozumie, Chubaka widzi że zachodzą w lisie głębokie zmiany. Ale.... Chubaka poczeka, bo Chubaka jest cierpliwy i nie tacy takie wycie mu sprawili.

ChubakaCieLubi

Świat powinien mieć więc więcej tak wyrozumiałych Wookieechów. Zdrowie!

martynique_90

Lis już zdrowy>?.

ChubakaCieLubi

Zawsze. A jak tam Chubaka?

martynique_90

Ładna pogoda pobrykałby z Lisem po lesie.

ChubakaCieLubi

Ja tam bym na rolki poszła, albo w badmintona pograła...

martynique_90

Chubaka jeszcze za tłusty aby jeździć z Tobą na rolkach ale ostro ćwiczy by to się zmieniło.

ChubakaCieLubi

Pamiętaj- to sierść, nie tłuszcz! 'Za puszysty' pasowałoby lepiej. A co do rolek, daj znać (na forum filmwebu oczywiście), to Cię pouczę :))

martynique_90

Możemy pojeździć na nerwach innym.

ChubakaCieLubi

Liseł nie jest psychopatką.

martynique_90

Ale ma diaboliczny kolor skóry i zęby na wierzchu. Wraz z Chubaką stanowi Ultimate team.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones