Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

kinie. Wczoraj oglądałem The Holiday i film dużo traci przez jej osobę. Zdecydowanie przegrywa w starciu z Kate Winslet ...

użytkownik usunięty

Człowieku, co ty Ją stawiasz na półce z Dziwką Hilton, to jest jak czarne i białe a ten cały zachwyt Kate Winslet? Kate jest ćpunką i alkoholiczką chłopie, także jej najlepsze występy przypisuj najlepszym drug'om.

użytkownik usunięty

Winslet nie jest moją ulubioną aktorką, ale w The Holiday wypada o niebo lepiej niż Cameron, która gra żałośnie. Człowieku :)
Naprawdę nie rozumiem dlaczego Diaz jest tak bardzo ceniona. Jest całkiem przeciętna. Czy chodzi o kolor jej włosów i upodobania męskiej części publiczości ?

Wg mnie gra faktycznie dosyć sztucznie. Ciągle się tak nerwowo uśmiecha. Jej filmy można oglądać raczej tylko ze względu na jej urodę, nie jakiś szczególny talent ..

Ona może nie jest jakąś wspaniałą aktorką ale ma na koncie kilka brdzo dobrych ról np. w:
"Na pierwszy rzut oka"
"Vanilla Sky"
"Być jak John Malkovich"
"Gangi nowego Jorku"

A ja ją bardzo lubię jako aktorkę. Pierwszy film jaki z nią oglądałam to była "Maska" wszystkie kolejne bardzo mi się podobały.
Nigdy nie porównałabym jej do Paris Hilton ..

kamiqa

nie mozna ją poównywać z Hiltom...

A jeżeli chodzi o nią i Winslet, obie je bardzo lubie, jednak wg mnie Kate ma lepszy warszat aktorski.

użytkownik usunięty

Z "tą" Hilton? Dobrze przeczytałam? Najgorsze porównanie aktorek jakie czytałam. Hilton jest masakryczna, nadaje się do tej roli w woskowych ciałach.

może dlatego, że kate jest aktorką a cameron się stara ale jej nie wychodzi... i jest paskudna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones