Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 135 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

W rudych czy krótkich byłaby strasznym brzydactwem. Piękne blond włosy odwracają uwagę od twarzy- kartoflanego nosa i czasem niedoskonałości cery (to kryje też pod makijażem). Do tego ma świetną figurę i jest w miarę wysoka. Oto przepis na laskę z zupełnie przeciętnej kobiety.
Morał z tego taki- dziewczyny, róbcie się na blond!

paulina152

Akurat Cameron ma piękne niebieskie oczy i seksowne spojrzenie dlatego w ciemnym brązie wygląda równie dobrze jak nie lepiej ;) Uśmiech też ma ładny. Ostatnio jesdnak oglądając filmy z jej udziałem doszedłem do wniosku że faktycznie do najpiękniejszych nie należy. Jest za to mega seksowna ! Taka młodsza wersja Ellen Barkin

MikeyS

Dobrze napisane. Nie zgadzam się tylko, ze nie jest piękna.

MikeyS

Aha. Gdzie Ellen Barkin do niej??!

paulina152

Dla mnie największy jej atut to oczy ! są przepiękne !

paulina152

Pokaż swój nos, skoro ten taki paskudny. Kurde. Cameron ma zgrabny, NORMALNY nos. Nie żaden kartofel. Kartofla ma Tomasz Karolak. Ludzie muszą się doczepić do wszystkiego, a jak już nie znajdują niedoskonałości którą można by wytknąć i wyśmiać, wtedy sobie wymyślają i robią z normalnej rzeczy brzydką. Boli mnie ta zawiść ludzka

paulina152

Chyba sobie jaja dziewczyno robisz.
Co tam niedoskonałości cery! Ona ma piękną twarz, piękne oczy i nogi po szyję! W blondzie jej bardzo ładnie, ale miała też ciemne i również była mega sexi. Jak kobieta fajna to jak się nie ufarbuje będzie laską. Mogłaby sobie zrobić nawet zielony, bo poza wyglądem ma to coś, co robi z niej sex bombę i fajna dziewczynę, która się lubi oglądać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones