PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=463328}

Bez mojej zgody

My Sister's Keeper
7,6 116 984
oceny
7,6 10 1 116984
5,8 6
ocen krytyków
Bez mojej zgody
powrót do forum filmu Bez mojej zgody

dobry film

ocenił(a) film na 7

Film ogólnie dobry, szkoda chorego dziecka, wielu rodziców zrobiłoby wszystko, zeby ratować chore dziecko, ale ta mamuśka grana przez Diaz jakaś kopnięta, traktuje drugą córkę jak robota z częściami zamiennymi, chcąc ratować chorą kosztem zdrowia drugiej, jedna córka jest ważna, a ta druga to takie "coś" stworzone sztucznie pod mikroskopem w konkretnym celu. Nie dziwie się Annie, ze miała dość bycia traktowaną jak przedmiot.

ocenił(a) film na 9
leosia10

faktycznie film jest dobry i też mnie wnerwiło zachowanie matki. Ogromnym zaskoczeniem było dla mnie, że Annie rzeczywiście chciała podarować swoje organy siostrze, ale nie robiła tego i przeciwstawiła się całej rodzinie po to, żeby Kate mogła w spokoju umrzeć

ocenił(a) film na 7
natalia20001408

Kate chciała umrzeć, po prostu miała dość, matka chciała mimo wszystko dobrze, ale córka mimo tych wszystkich rarujących zabiegów nie zdrowiała, więc efekt był taki, że na siłe bardziej przedłużała jej cierpienie niż ją ratowała.

ocenił(a) film na 9
leosia10

rozumiem, ale i tak to mnie zaskoczyło

natalia20001408

co w tym zaskakującego? chyba nie załapałam..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones