PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=176653}
5,8 23 643
oceny
5,8 10 1 23643
5,2 6
ocen krytyków
Gambit, czyli jak ograć króla
powrót do forum filmu Gambit, czyli jak ograć króla

2/10 :(

ocenił(a) film na 2

to i tak wysoka ocena, ten ehmm film stoi na równi z komisarz blond i oko sprawiedliwości czy jakoś tak, ani nie śmieszny (no może 2 razy się uśmiechnąłem, lekko), fabuła tragiczna, postaci(e) słabe, płytkie, bez praktycznie żadnej przeszłosci, głębi. Film zaczyna sie nigdzie i tak też kończy, brak punktu kulminacyjnego, który zapada w pamięć, nazwiska twórców dają fałszywe poczucie wartości tego beznadziejnego filmu. Już nawet od strony technicznej po pierwszych 2 minutach myślałem, że mam do czynienia z bardzo nisko budżetową produkcją. Film męczy strasznie, dobrze że tylko godzina i 20 min bo naprawdę bym wyłaczył, czego praktycznie nigdy nie robie. A co do Diaz to nie powinna już tak pozować, gdyż wiek już swoje robi i robi się niesmacznie - odwrotny efekt do pożądanego, ehh. Ogólnie już za dużo napisałem, niż ten film warty.

ocenił(a) film na 8
___PREDATOR___

chyba inny film oglądałam w takim razie...

ocenił(a) film na 5
mirtilla

Oglądaliśmy to samo - film do dupy - zgadzam się z autorem tematu choć uwielbiam Firtha i Rickmana....

RogerVerbalKint

bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

___PREDATOR___

bycie DURNIEM nie jest zabronione, ale czy koniecznie trzeba sie tym chwalić?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones