PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431046}

Green Hornet

The Green Hornet
5,5 31 955
ocen
5,5 10 1 31955
5,1 11
ocen krytyków
Green Hornet
powrót do forum filmu Green Hornet

???

ocenił(a) film na 8

Nie wiem dla czego się czepiacie. Film jest dobry nie wiem jaki film by musieli nakręcić żeby się wam spodobał. Widziałem naprawdę do du*y filmy, a ten jest ich odwrotnością.

ocenił(a) film na 7
Ifrit00

No dokładnie, to film w którym moja ocena najbardziej różni się od średniej filmwebu (w górę, bo ogólnie to Lot nad Kukułczym Gniazdem, Ben X, Ciekawy Przypadek Benjamina Buttona), fajne ,zabawne podejście do "superbohaterów". Fajny sam Green Hornet jak już napisałem, zabawny, ok gra (do czego na początku sceptycznie podchodziłem, myśląc, że będzie słabo), jest zupełnie inny od reszt "superbohaterów". Ogólnie fajny motyw bycia "złym superbohaterem", napędzanie na siebie swojej gazety itd. wszystko to było OK. Do tego trochę akcji, efektów specjalnych itd. Lubię superbohaterów i podobne klimaty, a o Zielonym Szerszeniu nic nie wiedziałem, wydało mi się jedną z najlepiej poprowadzonych fabuł w tym temacie. A nie, ja dobry, tamci zły, ja ich skopać i uratować świat ;).

Ifrit00

Zauważyłem że na filmwebie dużo osób nie wystawi oceny wyższej niż 7 akcji lub komedii. No sorry ale uważam że skala ocen tyczy się wszystkich filmów nie tylko tych 'z przekazem'...
Stare filmy mają o dziwo wysokie oceny a nowe śmiesznie niskie bo skoro znaczna części nowych filmów nie przekracza oceny 6 to coś jest nie tak ;/ Nigdy się nie kieruję tymi ocenami bo po prostu bym nigdy nic nie obejrzał - oceny są mocno zaniżane.

ocenił(a) film na 8
ElTabasco

Bo zazwyczaj 90% nowych filmów to kompletne klapy, choć zdarzają się wyjątki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones