PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603172}

Jak urodzić i nie zwariować

What to Expect When You're Expecting
6,2 73 766
ocen
6,2 10 1 73766
4,4 10
ocen krytyków
Jak urodzić i nie zwariować
powrót do forum filmu Jak urodzić i nie zwariować

... rozchwianiem emocjonalnym głosujących ciężarnych kobiet. Kiepskie gwiazdy jak J-Lo, i Diaz, koszmarna fabuła, brak spójności, nuda. Ni to komedia, tym bardziej nie jest to dramat obyczajowy. Niby film o czymś a jednak o niczym.

PS. Żeby nie być posądzonym o seksizm, zaznaczę że film oglądałem z 2 kobietami i obie potwierdzają moją opinię...

ocenił(a) film na 5
dannygd

W filmie podobały mi się jedynie sceny tatusiów na spacerze. Ale to pewnie przez moje rozchwianie emocjonalne.

ocenił(a) film na 4
platyna_2

Jakie rozchwianie skoro 5 dałaś ;)))

ocenił(a) film na 5
dannygd

Ponieważ niektórzy uważają, że to najgorsze sceny z filmu;P

platyna_2

Scenka z objuczonymi dzieciakami ojcami wyglądającymi jak "elita zabójców" zabiła mnie.

dannygd

A według mnie fajny film, lekki i przyjemny. Z pewnością nie jest to ambitne kino, ale nie żałuję, że obejrzałem.

ocenił(a) film na 6
seamus

Zgadzam się. Film przyjemny, momentami zabawny. Pewnie gdybym nie miał własnego dziecka i nie potrafił znaleźć podobieństw to bym ocenił go inaczej.

ocenił(a) film na 5
dannygd

zgadzam się, przyznam że zmylił mnie mocno zwiastun po którym narobiłem sobie spore nadzieje.

ocenił(a) film na 3
sirius_sky

dokładnie -to samo chciałam napisać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones