PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7585}

Maska

The Mask
6,8 309 434
oceny
6,8 10 1 309434
6,8 21
ocen krytyków
Maska
powrót do forum filmu Maska

Carrey był nominowany za rolę w "Masce" do Złotej Maliny. To jakiś ponury żart? Tym bardziej, że z kolei był nominowany m.in. do Złotego Globu za najlepszego aktora. Czysta paranoja.

ocenił(a) film na 7
Ceglas

Tak to juz jest z tymi galami śmiesznymi. Bruce Willis też ma nominację do Złotej Maliny za Armagedon, a to dobry film z dobrą rolą Willisa, co więcej nominowany był także do Złotego Globa za najlepszą rolę:D. Oscary też są nic warte, nieporozumieniem jest ominięcie w rozdaniu Oscarów gran torino i Siedem Dusz

ocenił(a) film na 8
grabarz91

Zgadzam się z przedmówcą. Swietne są obydwa filmy, a nie 11 nominacji dla Benjamina Buttona, który niczym specjalnym mnie nie zaskoczył.

ocenił(a) film na 7
Ceglas

A zauważyliście, że w Złotych Malinach za 2008 rok nie było kategorii "Najgorsza piosenka". Chyba o tym zapomnieli. Ale żeby Carreyowi dać taką nominację za "Maskę" albo "Ace'a Venturę"? Przecież on jest w tych filmach rewelacyjny. To jakieś nieporozumienie. Najlepiej świadczy o tym nominacja do Złotego Globu za "Maskę", czyli znaczy to że zagrał świetnie.

ocenił(a) film na 7
robert2207

Szkoda gadać w ogóle... pzdr

ocenił(a) film na 8
robert2207

Jeśli za grę w "Masce" miał dostac Złotą Malinę, to ja nie wiem co i jak trzeba zagrać???

Ceglas

Jak dla mnie to mu mogą dać 100 nominacji do Malin a i tak to będzie mój najlepszy aktor komediowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones