PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11054}

Sposób na blondynkę

There's Something About Mary
6,2 38 122
oceny
6,2 10 1 38122
6,6 7
ocen krytyków
Sposób na blondynkę
powrót do forum filmu Sposób na blondynkę

Scena z rozporkiem.

ocenił(a) film na 7

Scena z liceum, przed balem, z rozporkiem - ROZWALA. :D

To chyba najśmieszniejsza scena w tym filmie. ^^

ocenił(a) film na 4
daruuu

Ale wy ludzie macie poczucie humoru...to była żenująca scena, tak samo ta podobna w drugiej części filmu. Gdyby nie te sceny i beznadziejny Ben Stiller oceniłbym wyżej.

ocenił(a) film na 3
pablo12000

Zgadzam się. Dodatkowo jak ten typ pił piwo a typiara mu loda robiła albo jak Ben walił konia to już w ogóle żenada totalna. Nie wiem co się dzieje z tymi niektórymi amerykańskimi komediami, jak nie wiedzą jak człowieka rozśmieszyć to dają robienie kupy, walenie konia, seks. Śmieszne to nie jest a raczej żałosne.

daruuu

Przed chwilą przydarzyło mi się coś podobnego i od razu przypomniałem sobie tę scenę. Nie noście ludzie luźnych bokserek, to niebezpieczne!

ocenił(a) film na 8
daruuu

Cała akcja w domu Mary przed balem jest świetna :-)

daruuu

pamiętam ją całe życie, najlepsze że za jakieś 2 minuty zobaczę ją jeszcze raz :P oglądam właśnie na Polsacie tylko dla tej sceny i lece dalej po kanałach :D

daruuu

tsa z rozporkiem naj :D . Oglądam na polsacie ;-)

ocenił(a) film na 8
daruuu

ogląda ktos teraz polsacie ? była juz ta scena ?

ocenił(a) film na 6
daruuu

Ogólnie film nie był jakiś mega śmieszny, ale gdy reanimował tego psiaka a potem mokrego zawinął w koc i tulił, to śmiałem jak opętany heh

ocenił(a) film na 6
MartiniKS

Dokładnie, scena z pieskiem najlepsza :D

użytkownik usunięty
MartiniKS

Tyle lat minęło, a ja wciąż pamiętam (wielokrotnie oglądaną) scenę z reanimacją pieska, od której o mało nie udusiłem się ze śmiechu ;-)

ocenił(a) film na 8
daruuu

Scena z "żelem" do włosów :)

daruuu

Dla prostaków wszystko jest śmieszne, a szczególnie żarty około-seksualne, jeszcze jakby się chłop za babę przebrał to już boki zrywać!

daruuu

Fajna scena lekka komedia można się pośmiać

daruuu

Scena z "żelem do włosów"bije wszystko.Niedawno przypomniałam sobie ten film i stwierdzam,że się nie starzeje,a ma już ponad 20 lat.Narzekającym proponuję wyjąć kije z tyłków i spojrzeć na ten film,jak na celową mieszankę ryzykownych dowcipów i ciekawej historii,która sporo mówi o współczesnych.Za to uwielbiam filmy braci Farrellych,pozornie wydają się głupie,ale kryją coś więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones