PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=460239}
5,3 29 419
ocen
5,3 10 1 29419
5,3 7
ocen krytyków
The Box. Pułapka
powrót do forum filmu The Box. Pułapka

kiedy film o takim potencjale, tak oryginalny, tak ładnie wystylizowany, budzący imaginację,
skąpany w ciekawym moralnym dylemacie staje się jedynie wyżej przeciętnym z powodu
nędznej gry aktorów. Cała rodzinka Lewisów to castingowa wtopa, a Marsden z tego klanu
wypada najbladziej, o ile nie najBLEdziej. Szkoda. Takie marnotrawstwo fantastycznego
materiału i świetnego scenariusza! Ałć! Ciągle jeszcze boli.

sim0nus

Nie pamiętam tego filmu już dobrze, ale zgadzam się, że ocena może być wynikiem castingu. Marsden zupełnie mi tam nie pasował, nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego, ale coś w jego wyglądzie i stylu gry przeszkadzało mi w odbiorze filmu. Uważam jednak że to nie jedyna wada tego filmu, a sam pomysł był dobry ale potencjał nie został w pełni wykorzystany.

ocenił(a) film na 7
sim0nus

Zgadzam się, FATALNY dobór aktorów grających filmową rodzinę, bardzo dobry wybór odtwarzającego rolę tego 70-latka, pomysł fenomenalny. Przez grę aktorską film stracił bardzo dużo.

ocenił(a) film na 2
sim0nus

Dokładnie, film miał się opierać na dylematach moralnych a do tego potrzeba świetnych aktorów. To co zaprezentowała C.Diaz to jest porażka na maxa - takiej nędznej gry aktorskiej nie widziałem nawet w polskich komediach romantycznych.

ocenił(a) film na 8
sim0nus

Diaz była absolutnie beznadziejna. Mimo wszystko mi film pod względem stylizacji i fabuły bardzo się podobał stąd ocena...

ocenił(a) film na 7
Tenenit

Dla mnie niestety nie. Kończę 6/10

ocenił(a) film na 4
sim0nus

Kto tam zaangazował Rydża z mody na sukces?

sim0nus

Ale to jest amerykański film wiec jakiej gry aktorów oczekiwałeś skoro żaden nie jest po szkole aktorskiej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones