Bridgette Wilson-Sampras

Bridgette Leann Wilson

7,1
2 396 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bridgette Wilson-Sampras

Troche widzialam z nia filmikow i to bardzo roznych. Po raz pierwszy zwrocilam na nia uwage w Mortal Kombat, gdzie miala okazje popisac sie troche umiejetnoscia walki (prawde mowiac nie wiem na ile w scenach walk zastepowala ja dublerka). W Bohaterze Ostatniej Akcji takze byla ostra laska ktora wdala sie w swojego tatusia, ktorego gral Schwarzenegger, a wiec zalapala sie takze do sceny walki. Zastepcza matka natomiast to film zupelnie odmienny od pozostalych jej rol, ktory goraco polecam. W koszmarze minionego lata aktorka gra tylko epizodyczna role siostry Sarah Michelle Gellar. Dom na przekletym wzgorzu to rowniez horror, w ktorym postac w ktora wciela sie Bridgette odgrywa wazna role. Powiedz tak to dla odmiany komedia romantyczna z Lopezka, w ktorej Bridgette gra przyszla panne mloda. To jej bardzie kobieca rola ;) Widzialam jeszcze Extreme Oops gdzie Wilson gra dziewczyne ekstremalnie zjezdzajaca na nartach (potrzebowala rowniez do tej roli wyjatkowych umiejetnosci). Aktorka wydaje sie niezwykle zdolna przyjmujac tak odmienne i nie zawsze latwe role, a mimo to nie cieszy sie zbyt duza popularnoscia. Ma ktos pomysly dlaczego? :)

lady_m4ry_J_

szkoda że tak mało ostatnio gra, chciałbym aby jeszcze wróciła na ekrany ;)

Cola9867

może woli zajmować sie rodziną,dziećmi i mężem.talent ma niezły,uroda ciągle świetna

lion1989

dla mnie jest najpiękniejsza na świecie,bez dwóch zdań

lady_m4ry_J_

w mortal kombat była rewelacyjna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones