Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

W jakimś piśmie widziałam ostatnio ranking najpiękniejszych kobiet świata, Cameron była na pierwszym miejscu. Zgadzacie się z tym? Pomimo tego że jestem kobietą wg są inne, o wiele ładniejsze aktorki.

użytkownik usunięty
asia_z_marsa

Zgadzam się, jest wiele dużo ładnieszch aktorek. A w dodatku, Cameron nie jest wcale jakaś piękna, ot taka przeciętna. Ale o gustach się nie dyskutuje ;D

asia_z_marsa

Tak, jest wiele piękniejszych aktorek. Cameron jest przeciętna.
Pozdrawiam.

asia_z_marsa

wg mnie na tytuł najpiękniejszej zasługuje Jessica ALba lub Anne Hathaway
Cameron jest przeciętna ale ma booskie nogi !!!

angela7777777

jak była młoda była bardzo ładna, miała inną urodę, oryginalna, ten uśmiech (nogi..), a teraz wg mnie brzydko się starzeje

Aleks1662

Zgadzam się z Tobą w stu procentach. Jak była młoda, była naprawdę ładna, taka świeża. Teraz jakaś dziwna się zrobiła, naprawdę brzydko się starzeje.

asia_z_marsa

pewnie, że są ładniejsze, zawsze są, ale skoro znalazła się na tym pierwszym miejscu, to widocznie coś w tym jest i akurat mi to nie przeszkadza :)

asia_z_marsa

O tym czy nie jest Cameron jest najpiękniejsza aktorką rozmawiają same kobiety

slawek80_2

Nieprawda, ja też się wypowiem a jestem facetem ;p

Nigdy nie tworzyłem sobie jakichś rankingów typu najładniejsza aktorka itp ale każdy film z Cameron, który oglądam to lubię..To jest naprawdę piękna kobitka...idealnie w mój gust, że tak powiem ;)

asia_z_marsa

Moim zdanie nie jest zbyt piękna. Jest ładna, ale nie jest niezwykła. Klasyczną urodą obdarzona jest Alba (choć oczywiście nie każdy szuka w urodzie tej klasyki, typu owal twarzy itd :) ). Moim zdaniem piękna jest Marcia Cross. Oryginalna uroda, która nie każdemu przypada do gustu :P

Taka jest moja ocena jako dziewczyny. Powinno się tu wypowiedzieć więcej panów.

użytkownik usunięty
asia_z_marsa

Witam
IMO nie da się ustalić jednej najpiękniejszej. Jeśli miałbym wybierać to na pewno było by to kilka jak nie kilka naście aktorek. Delikatnie pisząc wśród nich na pewno nie byłoby Cameron.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty

hmmm...Cam nie jest jakoś wybitnie piękna,ale coś w sobie ma :) mi się nieraz podoba a nie raz nie zależy jak ją złapie kamera itd.pozdrawiam :)

asia_z_marsa

zgadzam sie.Widzialam ladniejsze aktorki

użytkownik usunięty
ola_97_filmweb

Dla mnie jest okropna! Za chuda jest i po prostu dla mnie obleśna.Grać też nie umie.Sorry ale tak uważam(jestem facetem) .

to daj przykład 38 letniej aktorki która by była w "lepszym" stanie wizualnym, wiekszość gwiazdek po 30 sie sypie i ratuje sie operacjami, Co do Cameron nie słyszałem o silikonie tu czy tam. Tak wiec jestem zdania że jak najbardziej numer 1 pod wzgledem urody

sisal

heh panie up skoro Taka kobieta Ci sie nie podoba to jakiś problem z.... Może powiesz mi jaka aktorka Cie kreci??

sisal

Magazyn nie kłamie jest najpiękniejsza i już

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
krzyzak87

Według mnie wdzięk i uroda Cameron jest wybitna ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones