Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

Była swietna, w Masce, Ostrożnie z dziewczynami, Holiday, Urwanie głowy i Co sie zdarzyło w las vegas ! To jedna z najlepszych aktorek mldoego pokolenia według mnie.. Wcale sztucznie nie gra, jst sympatyczna, piękna i jest idealna do komedii!! 10/10

urson1

A ja się kompletnie nie zgadzam. Według mnie jest jedną z najbrzydszych aktorek. Mam na nią jakiś rodzaj uczulenia. Jej gra mnie nie przekonuje. A z tym młodym pokoleniem to nie przesadzaj.

użytkownik usunięty
urson1

młodego pokolenia?:D
Osobiscie z niczym sie nie zgadzam jej gra jest sztuczna i infantylna, piekna to raczej ona nie jest szczegolnie ostatnio w "Co sie zdarzylo w Las Vegas" zblizenia na jej twarz to cos okropnego... sumpatyczna? jak dla kogo... owszem idealna do komedii i niczego innego

zgadzam się w 100%. dodałabym, że idealna do głupich komedii. pasuje na idiotkę...

Rea

Piękna? To pewnie zależy od gustu.
Umie dobrze grać, przynajmniej tak mi się wydaje po obejrzeniu "Gangów Nowego Jorku". Nie wyglądała tam również brzydko.
Osobiście, nie znam jej, więc do jej 'sympatyczności' lub nie nie mogę się odnieść :P
Pozdrawiam.

Ameriel

wy jestescie jacys po***ani? Przeciez ona jest sliczna, nawet jesli nie jest idealna, ma swoj wiek i pare wad... Bez przesady, nie lansujmy sztucznosci i plastiku, ktory jest efektem operacji, stylizacji, czy photoshopa...

użytkownik usunięty
kasiaaa7891

"nie lansujmy sztucznosci i plastiku, ktory jest efektem operacji, stylizacji, czy photoshopa..."

To dlaczego lansujesz Cameron, której nos jest efektem operacji, makijaż i fryzura- stylistów, a ta boska twarz, którą widze na zdjęciach- photoshopa? Cameron to beznadziejna aktorka, sztuczna, często robi jakieś nienaturalne miny i (jak dla mnie) z reguły każda je rola jest taka sama i nie zapada w pamięć. Z wyglądu jest taka sobie, ciało ma niezłe, ale po obejrzeniu kilku wywiadów z jej udziałem wydaje się być bardzo sympatyczna i zabawna. Dlatego też oglądanie filmów z nią nie jest aż tak bolesne jak np. oglądnie filmów z udziałem Aniston...

"To dlaczego lansujesz Cameron, której nos jest efektem operacji, makijaż i fryzura- stylistów, a ta boska twarz, którą widze na zdjęciach- photoshopa?"

Nie wiem, czy miala jakies operacje, wydaje mi sie, ze nie... Dla mnie jest dosyć naturalna, nie ma sztucznych piersi, ust z których wycieka botoks, ani kilograma szpachli na twarzy... Wyglada naturalnie i pieknie!

kasiaaa7891

aaa, właśnie... Pisząc to odpowiadałam na wyższe posty w których wyzywa się Cameron od brzydkiej kobiety i chodzilo mi bardziej o to, ze Ci ludzie chyba przesadzaja z wymaganiami i chcieliby kosmicznie pieknych kobiet w filmach, ktore w rzeczywistości mają twarze jak z porcelany... Przeciez nikt nie jest idealny...
Zreszta nie mam z Toba o czym dyskutować, chyba jestes jakas zakompleksiona...

użytkownik usunięty
kasiaaa7891

A opercaje plastyczne to nie tylko implanty piersi.. Diaz miała operacje plastyczną nosa wiec taka naturalna nie jest... No chyba ze wyznajesz zasade "tego co nie widac nie było"...

urson1

Cameron jest śliczną kobietą i dobrą aktorką :)

Sayouri

a czep się tramwają. Mam prawo do wyrazania swojej opinii, ja sie nikogo nie czepiam... A czy miła operacje nosa? Nie wiem! Nie jestem skalpelem! Juz lepsza ona niz taka Pamela

urson1

Miala operacje nosa, ale podobno tylko dlatego, ze go sobie zlamala z 4 razy.xp

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones