Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 072 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

Według mnie - i prawdopodobnie nie tylko mnie - to najgorsza aktorka w historii kinematografii. Właściwie nie aktorka, a pseudoaktorka. W ogóle nie potrafi grać. A filmy, w których występuje - poza kilkoma - to totalne dno. A jeśli chodzi o urodę, to nie uważam, że jest ładna. Nie jest najbrzydszą aktorką na świecie, ale nie zaliczyłbym jej też do 1000 najładniejszych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Gabrielle_Solis_2

Ja wcale nie myślę, że mógłbym grać lepiej od niej. Raczej mnie nikt nie obsadził w takich rolach. Wiadomo dlaczego. A co do wyglądu, to co z tego, że jest pierwsza na liście piękności? Nie obchodzi mnie to. Może wielu ludziom ona podoba się, ale nie mnie. Ja tylko wyraziłem swoje zdanie, a nie jakiejś większej ilości ludzi. I pokaż mi jakąś wybitną rolę Camron Diaz. Co z tego, że zagrała w kilku świetnych filmach, jeśli jej aktorstwo było ich największym minusem?!

Mr_Myers

Nie zgadzam się z opiniami, że Cameron nie potrafi grać. Może nie wszystkie filmy z jej udziałem są wybitne, ale za coś była nominowana 4 razy do Złotego Globa! Ja np. do dziś jestem pod wrażeniem jej kreacji w Vanilla Sky - to jedna z najlepszych rzeczy w tym filmie! Moim zdaniem ta aktorka zasługuję, aby pewnego dnia otrzymać nominację do Oscara (pewnie wielu mnie w tym miejscu wyśmieje, ale tak myślę).

Ana

Cameron? hmm... jest ladna, zdecydowanie brzydsza jest Uma jakos tam na T. ta to jest brzydka dopiero. co do aktorstwa to mi sie wydaje ze ona ma uarty troche stereotym pustej laleczki po Sposobie na blondynke, ale moge sie mylic..

psychopatka

Uma Thurman. THURMAN. Według mnie ona jest o wiele ładniejsza od Cameron Diaz, a do tego posiada ogrony talent (w przeciwieństwie do tej "pustej laleczki").

Mr_Myers

Cameron Diaz jest dobrą aktorką....POTRAFI tam jakąś role zagrać i to niekoniecznie złą ...niektór role są całkiem całkiem...

Mr_Myers

Uma jest bryzdka strasznie i obrazacie Cameron porwnujac ja do tej glupiej larwy.

Gabrielle_Solis_2

To raczej Uma Thurman powinna czuc sie urazona, że porównujecie ja do Cameron. Uma jest lepsza o wiele od Cameron. No to hej

Ana

Ja w zupełności zgadzam się z twoją wypowiedzią. :)

Julie94

Ja też::)

Mr_Myers

No cóż. Faktycznie Cameron nie jest zbyt ładna. Pod ty linkiem można znależć interesujące zdjęcie jak wygląda bez makijażu. Nie ma co. Naturalna uroda--) http://film.wp.pl/p/wiadomosc.html?id=63492&m=c# [film.wp.pl/p/wiadomosc. ...]

Mr_Myers

Najgorsza w histori to raczej nie, ale jest bardzo słaba.

Szajba

Mnie Cameron nie podoba się ani trochę i - tak jak Myers i Kwaho - uważam, że Uma jest zdecydowanie ładniejsza (nie mówiąc już o zdolnościach aktorskich). Nie uważam też, że posiadanie przez kogoś odmiennego zdania upoważnia innych do nazywania go "POJEBEM". Trochę kultury, człowieku.

Jaunty

no bez przesady!!!pisanie ze to najgorsza aktorka na swiecie to juz przegiecie, moze hiltonowna jest lepsza co???

Mr_Myers

Jak można w ogóle porównywać Diaz do aktorki takiej klasy jak Uma Thurman??? Prawda jest taka, że Cameron Diaz to tylko ciało, nic więcej...

Mephala

I tu trafiłaś w samo sedno, nic dodać nic ująć. Diaz ma boskie ciało i to wszystko co może zaoferować w filmie. Gra baaaardzo przeciętnie,zwykle tak samo. A filmy z jej udziałem, im nowszy tym bardziej beznadziejny, w latach '90 były całkiem w porządku, oczywiście jak na komedie.

Mr_Myers

Cameron jest o wiele ładniejsza od Umy. Moim zdaniem Uma jest okropnie brzydka.Tylko chodzi o to,że Uma potrafi grać a Cameron nie...(jedynie w gangach Nowego Jorku zagrała jako tako)

Skylaria

Wiecie jak dla mnie to kazdy ma swoj gust i nalezy to uszanowac bo komus moze zrobic sie bardzo przykro;). Wedlug mnie Cameron Diaz ma talent aktorski. Grajac w "madrych" filmach spisala sie swietnie! Uwazam tez ze jest piekna kobieta, ale jezeli ktos uwaza inaczej to niech to uszanuje to i nie pisze takich zeczy ze jest np.pseudoaktorka... Ale oczywiscie kazdy kij ma dwa konce i jezeli ktos lubi cameron nie musi obrazac tych ktorzy jej nie lubia a wyrazaja na jej temat nie mile opinie bo w ten sposob staja sie rownie nie mili...No to wszystko! Pozdrawiam!

FRANEK_6

Bo dla mnie to pseudoaktorka. Nie potrafi grać, a lansuje się na wielką gwiazdę. I to mnie naprawdę wkurza, nic na to nie poradzę. Ładna też nie jest, ale nie o to chodzi - wygląd tak naprawdę się nie liczy. Może nie powinienem zamieszczać tego tematu, zwłaszcza, że wiele osób wie, że Diaz nie ma talentu, ale stało się i czasu nie wrócę.

Mr_Myers

Uma Thurman brzydka jak noc.... Cameron za to ma cudnie długie nogi które odwracają uwagę od nieco gorszej twarzy.....

zbychu33

Wielu ludzi uważa, że noc jest bardzo piękna, nawet piękniejsza od dnia. Uma Thurman nie jest może najpiękniejszą kobietą na świecie, ale na pewno nie jest brzydka. I co bardzo istotne, ma talent.

Mr_Myers

Dobra ja wymiekam! Ja sadze ze cameron moze nie jest super aktorka ale fcale nie jest kiepska! Nikogo zwas nie zmusze do myslenia jak ja:). Ale przynajmniej na tej stronie nie gryzmy sie czy jest ladna czy jest brzdzdka czy ma talent czy tez nie??? Kazdy ma swoj gust:):):).

Mr_Myers

Jak dla mnie to uma jest bardzo ladna kobieta!!! Ma zupelnie inna urode niz cameron!!!! Ona jest bardziej powazna a cameron bardziej dziewczeca i wesola!!!!

FRANEK_6

Tak o to mi chodzi!!!! Uma ma talent i jest bardzo piekna KOBIETA! Ale mi sie bardziej podoba cameron. Uma wydaje mi sie bardziej powazna;). A cameron bardziej spontaniczna! Obie sa super! Ale kazda na swoj sposob!!!!!!!!!

FRANEK_6

Tak o to mi chodzi!!!! Uma ma talent i jest bardzo piekna KOBIETA! Ale mi sie bardziej podoba cameron. Uma wydaje mi sie bardziej powazna;). A cameron bardziej spontaniczna! Obie sa super! Ale kazda na swoj sposob!!!!!!!!!

Mr_Myers

Wedlug mnie cameron nie potrafi grac. A propo jej urody zobaczcie ja bez makijazu!
Jest naliscie najpiekniejszych w makijarzu :/

Mr_Myers

Ja uważam, ze jest dobra aktorka. Wystarczy porównac np. 'Gangi Nowego Jorku' i 'Mój chłopka sie żeni'. Pokazła dwie, zupełnie różniące sie od siebie postacie. A to nie koniec. Ładna tez jest. Moim zdaniem dno kompletne to Kirsten Dunst.
pozdro

Mr_Myers

Ja uważam, ze jest dobrą aktorką. Wystarczy porównac np. 'Gangi Nowego Jorku' i 'Mój chłopk sie żeni'. Pokazła dwie, zupełnie różniące sie od siebie postacie. A to nie koniec. Ładna tez jest. Moim zdaniem dno kompletne to Kirsten Dunst.
pozdro

użytkownik usunięty
Mantra_2

moim zdaniem cameron to fajna aktorka, może nie jakaś specjalnie uzdolniona, ale niezła. Na penwo lepsza od niejakiej debilnej J.Lo. (ktorej szczerze nienawidze). Bardzo podobała mi się w "Vanilla Sky". I tyle. :)

użytkownik usunięty
Mr_Myers

Hej gustu kolego nie masz,wiesz?Uma Thurman nie jest o niej ładniejsza. Poprostu dobrze gra w ambitniejszych filmach jak w Pulp Fiction i nędznikach. Ale nie wmawiajcie mi że jest ŁADNIEJSZA od cameron. To bzudra.
Cameron powinna walczyć o lepsze role a widać jej nie zalezy nasza sprawa?. Za Vanilla SKy jej sie Oscar nalelezy.

O gustach się nie dyskutuje. Nie uważam Umy za najładniejszą kobietę na świecie, ale według mnie jest o wiele ładniejsza niż Cameron. No i jak sama stwierdziłaś, lepiej gra w ambitniejszych filmach. Ba, nawet w kiepskich produkcjach czy zwykłej komercyjnej papcę. Cameron na pewno gra lepiej od niejakiej Paris Hilton, ale trzeba zadać sobie pytanie, czy ta Hilton to aktorka. Ja tak nie uważam. A Cameron jest aktorką. Co prawda, najgorszą (dobra, już dobra - jedną z najgorszych), ale aktorką.

Mr_Myers

A mówcie se co chceta, mi sie podoba. Szkoda, że ma juz tyle latek, ale i tak dalej jest fajna. I aktorka jest nienajgorszą. O!

MlodY

A ja się zgodzę z Panem Meyersem ani z niej aktorka, ani piękna kobieta. Nie widziałam z nią żadnego dobrego filmu, w każdym wypadała blado. To prawda każdy ma swój gust i tak samo każdy ma prawo do posiadania własnego zdania. Po to stworzone zostały tego typu fora aby móc wyrazić swoją opinię. Więc zanim ktoś zacznie bluzgać na inną osobę za to że ma odmienne od niej zdanie, niech się dobrze zastanowi. To świadczy tylko o jego kulturze osobistej, która wydaje się być niskich lotów. Pozdro :)

MlodY

A ja się zgodzę z Panem Meyersem ani z niej aktorka, ani piękna kobieta. Nie widziałam z nią żadnego dobrego filmu, w każdym wypadała blado. To prawda każdy ma swój gust i tak samo każdy ma prawo do posiadania własnego zdania. Po to stworzone zostały tego typu fora aby móc wyrazić swoją opinię. Więc zanim ktoś zacznie bluzgać na inną osobę za to że ma odmienne od niej zdanie, niech się dobrze zastanowi. To świadczy tylko o jego kulturze osobistej, która wydaje się być niskich lotów. Pozdro :)

MlodY

A ja się zgodzę z Panem Meyersem ani z niej aktorka, ani piękna kobieta. Nie widziałam z nią żadnego dobrego filmu, w każdym wypadała blado. To prawda każdy ma swój gust i tak samo każdy ma prawo do posiadania własnego zdania. Po to stworzone zostały tego typu fora aby móc wyrazić swoją opinię. Więc zanim ktoś zacznie bluzgać na inną osobę za to że ma odmienne od niej zdanie, niech się dobrze zastanowi. To świadczy tylko o jego kulturze osobistej, która wydaje się być niskich lotów. Pozdro :)

użytkownik usunięty
Mr_Myers

A ja lubie Angeline Jolie. Uma była dobra w "Kill Bill". Cameron lubie oglądać we wszystkich filmach z jej udziałem. Pozdro :)

użytkownik usunięty

Moim zdaniem Cameron jest urzekająca, talent też ma, gdyż wystarczy obejrzeć np. "Gangi...", "Na pierwszy rzut oka", "Sposób na blondynkę", wreszcie "Vanilla Sky", gdzie stworzyła bezwzględnie najciekawszą postać.

ja osobiscie nie uwazam Cameron ani za piękną kobiete ani za dobrą aktorke. widzialam kilka filmow z jej udzialem i nie zachwycily mnie. nie zmieszam jej z blotem, nie nazwe pseudoaktorką, bo nie na to jest to forum. niemniej jednak musze przyznac ze nie przepadam za nią.

Keira_3

dokładnei aktorka jest bardzo , bardzo średnią a ładna to juz kwestia gustu , okropna nie jest
tylko czemu ona robi wszedzie takie dziwaczne i głupawe miny

Mr_Myers

Nie uwazam, zeby Cameron Diaz była złą aktorką (ma kilka bardzo przyzwoitych ról - w wymienianym Vanilla Sky czy swietny wystep w Feeling Minnesota), za to jest zdecydowanie PRZEPLACONĄ aktorka - 20 milionow dolarow za role to duzo za duzo.
na temat urody nie warto sie klocic bo to kwestia gustu wszystko (wg mnie jest bardzo ladna).

Qmid

A ja ją lubie. I nie jest ona wg mnie pseudoaktorką. Może i nie grała w jakichś superprodukcjach i wybitnych filmach ale ma talent do odgrywania rólek w lekkich komediach takich jak np. "The Sweetest Thing", którego długo nie zapomnę.

Sylwester

A czy wszystkie tematy na tym forum to musi być najeżdżanie na gwiazdy. Bo ja tu widzę tylko takie tematy: Cameron Diaz to pseudoaktorka, Alba to totalna żenada, Dżony Deep czy brad Pitt?? który lepsiejszy men? , Johny Deep beztalencie i Zakościelny jest od niego lepszy, Czy Keira zgubiła piersi, Doda bezbożnica (na stos z nią!!), Angelina Jolie brzydula, Hillary z spłaszczoną twarza, Linday peigus i pasztet.... etc, itd, itp

Ja wiem, ja wiem... to jest forum i każdy ma prawo wyjawiać swoje opinie... ale nie wydaje Wam się że to staję się nudne... a może to po prostu prowokacje, albo beznadziejny pomysł aby we własnym profilu znajdowała się długa lista tematów przez siebie założonych... .

lamaz

Na Cameron mówi się Mapet :D... Może nie jest najlepszą aktorką, ale ja ją lubie...:)) Większość ludzi ją krytykuje przez role jakie dostaje bo często gra zwykłą, głupią blondynę....

stachoo

Myślę, ze gdyby nie marnowała się w takich głupich komediach jak ostrożnie z dziewczynkami, aniołki charliego i pare innych to byłaby o wiele bardziej ceniona. Została wykreowana na słodziutką blondynkę. Nie znaczy to jednak ze naprawdę taka jest. może nie jest najlepszą akytorką, ale zdobyła moją sympatię. Uważam ze jest też bardzo ładna.

Co do Umy - też bardzo ją lubię i też uważam ze jest ładna, chociaż dla mnie ładniejsza jest Cameron.

Bounty

ehh..nie znasz się...Cameron ma talent...gdyby nie miała to chyba by jej nie zatrudniali w filmach, niee? W końcu nie gra w głupich filmach...(może niektóre...xD)
Jest naprawdę super i ma duże poczucie humoru^^

Aleks1662

Nie uważam, że Cameron jest taką beznadziejną aktorką, ani brzydką, jest masa gorszych i brzydszych od niej aktorek jednak myślę, że zdecydownie robią z niej za wielką gwiazdę...

Miss_Intelligent

Zgodzę się z Miss_Intelligent , jest wiele gorszych aktorek, ale Cameron Diaz to tylko przeciętna aktorka, są też gorsze aktorki, które nie grają w tak kiepskich filmach jak Cameron DIaz, natomiast w dobrych tytułach..

użytkownik usunięty
hakowy

Cameron jest ładna... no i to by było na tyle, odnoszę wrażenie, że jest ozdobą tych filmów, ale nie ona jedyna, jest wiele filmów w których dana osoba dostała rolę dlatego, że ładnie wygląda :) umiejętności aktorskie na przeciętnym poziomie, nic specjalnego...

Najbardziej niesamowite w niej jest to, że nikt nie mówi o niej jako znakomitej aktorce, a zarabia 25 mln za film. Abstrahując od tego, że to chore, że niektórzy dostają taką kasę lub więcej za kilka miesięcy pracy, a inni umierają z głodu, to mimo to można jej pogratulować, że można dostać taką kasę za sam wygląd.

sylbow

ja ją lubię..no ale hmm..może rzeczywiście to trochę nie fair;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones