Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

Strasznie przereklamowana

użytkownik usunięty

Cienka aktorka i rownie cienka uroda ,jedyne co jej sie w miare udalo to niezly dubbing w Shreku.

Chcialabym zobaczyc jak ty wygladasz, skoro dajesz taka ocene aktorce, ktora wcale nie jest brzydka i gra dosc dobrze. To jest tylko moje zdanie.

użytkownik usunięty
nikola215

Zabawne ze skoro jestem dziewczyna to juz niby nie mam prawa oceniac i skrytykowac aktorki ?
Wiadomo,gusta sa rozne,ale wedlug mnie Cameron jest strasznie sztuczna i doprawdy nie mam czego jej zazdroscic, bo sama wygladam niezle,moge cie zapewnic :)

Co tu dużo gadać, ona jest paskudna! czy ktoś jeszcze zauważył, że byłaby świetna jako Joker w batmanie??? widać to doskonale kiedy się uśmiecha:) usta kończą jej się przy uszach, brrrr...

gggggrzegorz

własnie cameron ma ładny uśmiech ; o
no i o gustach sie nie dyskutuje.

expensive94

ilość filmow w jakich ma udział mowi samo za siebie. O ile mi wiadmo zaczynała jako modelka wiec uroda chyba nie podlega krytyce z twojej strony a zazdosci, nastepnie co do shreka wersji anglo jezycznej nie ogladałem wiec nie ocenie, i wydaje mi sie że ty też nie ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones