Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 042 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

To jest prawdziwy maszkaron, jest antyseksualna. Jej twarz to jakiś koszmar za dnia :D Tylko w filmie
Maska wyglądała nieźle ale na co dzień wygląda strasznie po prostu strasznie. Powinna siedzieć w
domu a nie straszyć ludzi swoim wyglądem. Kto ją w ogóle wykreował?, tego nie rozumiem.

nudecroft

Ja tam się z tym nie zgadzam...
Cameron Diaz mi tam się bardzo podoba, jako kobieta.

Poza tym "Maska" to film z 1994 roku, a teraz mamy 2014 rok... Nie wymagajmy, by wyglądała wszędzie tak samo.
Każda się zmienia i starzeje się...
Ale przyznać można by było, że, jak na swój wiek dobrze się trzyma... Bez obrazy dla innych jej rówieśniczek, ale niektóre w tym wieku o wiele gorzej wyglądają...

Julie94

Może i tak, może to faktycznie jest tak, że się zestarzała no i zgodzę się że niektóre wyglądają gorzej.

nudecroft

Które? Nie można jej porównywać do zwykłych kobiet, ale do aktorek z Hollywood jak najbardziej. Sandra Bullock, Catherine Zeta-Jones, Helena Bonham Carter, Julia Roberts, Nicole Kidman, Juliette Binoche, Salma Hayek.... Wszystkie są starsze od Cameron, niektóre naprawdę sporo, i wszystkie bez wyjątku wyglądają lepiej niż ona. Która aktorka w jej wieku wygląda od niej starzej wg Ciebie?

alicjajoanna

Która aktorka wygląda starzej w jej wieku? Np Toni Collette.

nudecroft

No to mamy już jedną, czad. Wygląda podobnie jak Diaz, może gorzej, fakt - ale wiele tłumaczy, że także jest fanką majstrowania przy twarzy.

nudecroft

Uważam że jest piękną kobietą. Faktycznie nie należy do kobiet ktore łądnie się starzeją ale mimo to jest bardzo ładna. Chociaż aktorsko jest średnia. Nie zagrała jeszcze żadnej super roli a uważam że ma potencjał.

Lunasol

A oglądałaś jej najnowszy film, "Adwokat"? :)
Większa część osób potwierdza, że zagrała tam rewelacyjnie, a niektórzy nawet uważają, że była to jej przełomowa rola, którą pokazała, że jest jednak dobrą aktorką. :D :D

Julie94

Nie jeszcze ale napewno sprawdzę : ) w Vanilla Sky tez była świetna. Ma potencjał tylko rzadko dostaje ciekawe role : )

Lunasol

Chyba dlatego, że znana jest, jako komediowa aktorka i zazwyczaj dają jej takie role. ;) Ale gdybym miała zdecydować, to chyba bardziej podoba mi się w komediach, niż w takich poważniejszych filmach. :D :D

Julie94

a jaką komedie z nią byś poleciła ?

Lunasol

Hm... Chyba to by było "Ostrożnie z dziewczynami" :) Nie każdemu może się spodobać, bo to zależy jakie się ma poczucie humoru, ale mi bardzo się ten film podobał. Zawsze mi poprawia humor. :D :D
Albo również "Jak urodzić i nie zwariować" :) Tam też bardzo dobrze zagrała, choć często nie pojawiała się na ekranie.

Julie94

dla mnie komedia ma mieć jedno zadanie w sumie - rozmśmieszać aż do łez, smiech to zdrowie, wiec kazda komedia ktora mnie rozśmiesyz bedzie dobra :P

Lunasol

Też tak uważam :) Komedia ma po prostu śmieszyć - nie ważne w jaki sposób. Po prostu tak, żeby aż płakać ze śmiechu. :D :D
Ale jeszcze poleciłabym ci "Złą kobietę", jako komedię z Cameron.
Tam też można się pośmiać. ;)

nudecroft

Też nie rozumiem jej fenomenu, chociaż kiedyś wydawała się ładniejsza :p

nudecroft

to prawda niestety brzydko sie starzeje, może (o ironio) przez ten jej szeroki uśmiech który teraz obwisł jakoś i wygląda jak z Jokera

nudecroft

Zgadzam się wygląda OKROPNIE

nudecroft

Z twarzy to faktycznie dyskusyjnie wygląda ale jest zaje... zgrabna. Wysoka szczuplutka i drobna. Petarda!

Holly85

Możliwe, twarz dla mimie jest ważna.

nudecroft

mnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones