Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 006 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

Gdy Malkina w czarnej sukni wychodzi z samochodu i zmierza w kierunku letniej rezydencji Reinera... Piorunujący widok! Zimna suk.a. Przepraszam - zimna suk.a godna każdego Oscara.

Brak nominacji dla Diaz za Malkinę, to jedna z największych wpadek Akademii Filmowej. Często bezpłciowa Roberts nie może być lepszą aktorką - nigdy nie byłaby w stanie zagrać lodowatej modliszki. Nawet u Clooneya w "Niebezpiecznym umyśle" nie była aż tak zimna, jak Diaz u Scotta. Diaz na nowo ożywiła wizerunek ekranowej femme fatale. Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej, po raz kolejny wykazała się niewiedzą.

La_Pier

Zgadzam się z Tobą. :)
Już myślałam, że tylko ja tak zachwyciłam się Malkiną w "Adwokacie"!
Też po obejrzeniu filmu czekałam, aż w tegorocznych nominacjach do Oscarów uwzględnią Cameron... Ale podobno chodzą plotki od dawien dawna, że Akademia zbytnio nie darzy tej aktorki sympatią...

La_Pier

Cameron w Adwokacie jest po prostu genialna. Oskar dla Soctta za zmysł w doborze obsady ;)
Diaz nie musi udowadniać, że jest świetną aktorką, Malkinę zagrała tak przekonująco, jakby była sobą. To było świetne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones