Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 006 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

Widziałam ją w paru rolach i ciągle pokazuje te swoje żyrafie nożyska i za grosz wstydu, niech pączki idzie wcinać, to jej tyłek jeszcze bardziej się powiększy. Żenada..

szulimka

"Za grosz wstydu"? A do czego pijesz? Że niby Cameron rozbiera się do rosolu w co drugim filmie,w którym występuje? No,nie bardzo.Więc...?
A określenie "żyrafie nożyska" odbieram jako eufemistyczne określenie niezlych nóg,z czym nieskromnie się zgadzam.

szulimka

No właśnie, kolejny już dowód. Troll i hipokrytka, sama innych wyzywa, wyśmiewa i obgaduje, a potem do innych tak pisze.

szulimka

może po prostu zazdrościsz jej zgrabnych nóg?
a co do pytania w temacie - fajna była w Holiday, polecam.

beszamela

nie marnujcie czasu, musi sie troszke wyzyc przed monitorem bo dupa sciska ^^

szulimka

A, tak z ciekawości... W jakim filmie widziałaś ją w takiej sytuacji, że mówisz, że "za grosz wstydu"?
W jakiej swojej roli pokazała coś "niemoralnego" i gdzie ją widziałaś nago...? Bo zgodzę się z drugim komentarzem od góry, że możliwe, że do tego pijesz. :)

szulimka

cameron diaz jest faajna ciebie nie znam ale nie powinnaś mówić ,,wcinaj pączki " nie myśl tylko o sobie bo to nie jest miłe ja tam bym chciał ją poznać ale nie podoba mi się to że nie przyleci do polski

szulimka

Nogi to ona ma jak marzenie ! ogólnie figurę ma ekstra, kobieta 20 lat powinna wyglądać tak jak Cameron.

szulimka

Rozbiera się czy nie, nie zmienia tego, że poza Być jak ... Malkovich, nie widziałem żadnego dobrego filmu z jej udziałem. Zaznaczam, że Adwokata nie widziałem jeszcze.

chemas

aha i jeszcze Gangi Nowego Jorku, ale to tylko tyle, że grała

szulimka

Hahaha, za grosz wstydu? A teraz uzyjmy logiki. Jezeli w jakimkolwiek filmie sie rozbierala, toznaczy ze taki byl scenariusz. JAKBY NIE ONA, TO KTO INNY BY ZAGRAL JEJ ROLE, I BY POKAZAL NOGI, a jak pokazuje to nawet dobrze, bo ma co ;) gdyby ktos inny w filmie pokazal nogi, czy cokolwiek innego, tez mialby za grosz wstydu? To co, akurat dla ciebie takie filmy maja nie istniec, bo bedziesz hejcic kazda aktorke ktora cos pokaze? Hejtuj sobie scenariusz filmu jak sie nie podoba, a nie aktorow ktorzy go wykonuja. W dodatku moze nie jest za ladna, bo jak dlamnie ma twarz jak hipopotam, ale jest utalentowana i nie raz to udowodnila.

Monnisia

* ma plaska dupe wchuj - niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones