Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

muszę to napisać ale zawsze uważałam ją za przeciętną aktorkę ale ta scena w The Holiday, kiedy wywala tego kolesia z domu za zdradę jest tego jawnym przykładem...nie mogę po prostu znieść jej piszczącego głosu... i całość odegrana jakby była jakąś głupią blondyną...co się okazuje później nie taki był zamysł scenarzystów...więc teraz już wiem dlaczego nikt nie daje jej jakiś poważnych roli wymagających prawdziwej gry aktorskiej..aż ciężko na nią patrzeć, a szkoda bo The Holiday to fajny film...Kate wymiata.

Lynguistics

popieram, irytująca z kiepskim bagażem filmów (wybija się tutaj chyba tylko "Vanila Sky") i już od dawna zaszufladkowana, amen.

Perykles

Jeśli mnie coś irytuje to nie oglądam.
Kiepski bagaż filmów?? A patrzyłeś na jej filmografie??
Nie tylko Vanila Sky jak dla mnie The Box najładniej obrazuje jej kunszt aktorski gdyż pokazała że nie tylko jej słodka buzia nadaje się do komedii.
Dawno zaszufladkowana kolejny raz proponuje zaglądnąć na jej filmografie, ach przepraszam zapewne dla Ciebie "film" to to program pokazywany na Polsacie po 20:00.
To nie modlitwa by kończyć zdanie słowem Amen.
Pozdrawiam i nie prowokuj ;)

sisal

Ja obejrzałem z nią 20 filmów i na pewno nie będę oglądał "The Box", bo wątpię żeby nagle nauczyła się grać po tylu latach. Zresztą wystarczy, że spojrzę na to zdjęcie i już mi się odechciewa:

http://gfx.filmweb.pl/ph/02/39/460239/146310.1.jpg

Ona ma w sobie coś irytującego, a jej mimika jest po prostu słaba.

Kung_Fu_Master

Przesadzasz, oczywiście uszanuje twoje zdanie, ale niestety nie zgodzę się że ta aktora która zagrała w tylu świetnych rolach i nagrodzona tyloma nagrodami miała słabą mimikę twarzy co akurat u niej jest bardzo pozytywną cechą. Ale producentem filmowym nie jestem i nie mi oceniać kunszt aktora, zapewne ty do swojego filmu jej nie zatrudnisz bo się na mimikach i wyrazach twarzy znasz najlepiej.

sisal

Sisal ma rację Cameron jak dla mnie jest wyśmienitą aktorką im starsza tym lepsza jak wino. Proponuje reszcie obejrzeć jej wszystkie filmy to zrozumiecie o czym mówię.

sisal

sisal sory, ale piszesz jak potłuczona na lorazepamie... nie jesteś producentem i nie Tobie oceniać, ale dałaś jej 10/10 i linijkę wyżej piszesz że "zagrała w tylu świetnych rolach" (ch... z gramatyką nie jestem polonistą, żeby oceniać czyjąś polszczyznę). ;D Zdecyduj się, oceniasz czy nie albo odstaw leki :P

sisal

jesli ktos daje Druzynie A 10/10 to w istocie ma bardzo dobre pojecie czym jest film

protzent

nie ma to jak wyjeżdżać z taka dziecinna zagrywką, do kobiety lekkich obyczajów mać to moja sprawa jak oceniam filmy i co mi się podoba.

sisal

The Box to szmira i tandeta więc i zaliczam go do "kiepskiego bagażu". Zapodaj jakiś kolejny przykład filmu, zamiast mi tu z polsatem wyjeżdżać :D

Lynguistics

Przesadzasz. Cameron Diaz ma bardzo ciekawą mimikę twarzy, jest bardzo żywiołowa i bije od niej blask, którego brakuje wielu innym aktorkom. Ponadto grała również w poważniejszych filmach choć fakt, że biorą głównie ją do komedii wynika z tego, iż jest sama bardzo radosną dziewczyną. Według mnie to bardzo dobra aktorka i w Hollywood radzi sobie całkiem nieźle.

Loayla

Blask to chyba od tych operacji, botox party i jokerskiego uśmiechu. Sory trochę pojechałem, ale przecież to prawda.

Lynguistics

Podpisuję się pod tym. Nigdy nie lubiłam tej aktorki. Nie tylko uważam, że jej "kunszt aktorski" jest kiepski ale jest też strasznie irytującą osobą;/ Najbardziej dziwi mnie tak wysoka ocena na filmwebie - nie dużo niższa od oceny Kate Winslet a przecież między nimi - moim zdaniem - jest różnica jak między niebem a ziemią albo między fiatem a mercedesem;)...

DevilishAngel

dokładnie Cameron to mercedes z full wypasem, lub co lepiej takie porshe 911. A kate niestety to już sypiący się polonez ;p

sisal

no ja akurat uważam że wbrew pozorom jest na odwrót:D

DevilishAngel

No ja akurat osobiście hehe lubię C.Diaz, ale nie da się ukryć tego, że nie jest wielce wybitną aktorką. Owszem ma na swoim koncie kilka dobrych filmów (mnie osobiscie najabardziej podobał się "Byc jak J.Malkovich"), ale też ma totalne klapy. Warsztat tej aktorki jest wystarczająco dobry, tylko głównie polega na jej ponadprzeciętnym (świetnym) wyglądzie. Jest lepszą aktorką komediową, ale czy na pewno? Jej gra obija się trochę o sztuczność, ale kobita potrafi zaskoczyc i to bardzo pozytywnie. Jak dla mnie to ma ogromne wahania poziomu gry, raz dobrze, raz źle.

DevilishAngel

mimo wszystko zakładam że jakieś 90% facetów uzna Cameron na chwile obecną za bardziej atrakcyjną wizualnie

sisal

kolejny zajebisty argument sisal... jak ktoś lubi plastik i w dzieciństwie obłapiał lalki barbie koleżanek to pewnie mu się bardziej podoba, czy jest tego 90% facetów? Trudno stwierdzić :D

Perykles

zapewne Ty w tym czasie obłapiałeś kena ;) tona make up czy jakaś operacja co za różnica na jedno wychodzi. Prosze cię bardzo nie oceniaj dziewczyny z charakteru bo jestem pewien że jej osobiście nie znasz, nie wiesz czy miała jakieś operacje to z góry jej tego nie zarzucaj. Mi o ile to wiadomo, to żadnego plastiku nie ma, cycki takie same ;p jako nastolatka występowała jako modelka, a brzydkich to oni tam nie biorą. To samo można powiedzieć o Kate skąd wiesz czy ona więcej $ nie wydała u plastyka.....

sisal

i to nie jest argument tylko moje zdanie i stwierdzenie faktu

sisal

Marna z niej aktorka - wszystkie gesty, miny wymuszone, nienaturalne. A najlepsza była w ,,Shreku" bo nie trzeba było jej tam oglądać.

Lynguistics

to po co oglądasz filmy zyebie jeden z drugim jeśli ona cię irytuje pewnie po to by wyrzucić na filmwebie swoją żółć

tomucho77

o kulturę proszę! a po co ogląda jej filmy? nie pomyślałeś, że może jej oglądać dla fabuły, a nie dla Cameron, której - słusznie zresztą - nie znosi?

użytkownik usunięty
Picard

Fakt , aktorzy duzo robią ,ale jak film jest dobry sam w sobie to nie wydaje mi się ,żeby Cameron czy jakaś inna aktorka była w stanie go popsuć. Ostatnio oglądałam ,,Oszukaną " . Świetny film w roli głównej z Angeliną Jolie , której nie znosze. Mimo tego uważam ,że film był dobry i nawet widok ,,pani Pitt" nie był w stanie go zepsuć .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones