Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

Moim zdaniem powinna być w pierwszej dziesiątce

szymas93

popieram!

elsewhereV

Dołączam się do tej propozycji

matys01

A ja się z niej nabijam :D

szymas93

w pierwszej dziesiątce obok na przykład Meryl Streep? dobry żart.

julka_k

o gustach się nie dyskutuje moim zdaniem filmy z Cameron są lepsze niż z Meryl Streep ale to tylko moje zdanie

szymas93

Ja nie muszę oglądać filmów z Meryl Streep żeby wiedzieć że Cameron Diaz jest lepszą aktorką.

matys01

Może pierwsza 10 to przesada, ale 261 miejsce...to już nieporozumienie. Nie powinna być gorzej niż na 30 miejscu.

husi1202

Cameron to jedna z najlepszych aktorek w tym całym Hollywood.

wake_the_dead

w równoległym świecie gdzie wszyscy są niewidomi :P

szymas93

Cameron głównie grywa w głupich komedyjkach romantycznych, ale widać po kilku innych filmach, że gdyby ktoś zaangażowałby ją do jakiegoś thriller'u to zagrałaby mistrzowsko. Dajmy przykład "Vanilla Sky" ( choć moim zdaniem nie udany remake ) ale ona zagrała świetnie.

szymas93

aktorka? pffff....

szymas93

nice joke dude! :D

szymas93

Może w pierwszej dziesiątce najładniejszych (dla niektórych), ale nie najlepszych. Najponętniejsza nie znaczy to samo co najlepsza :)

milla_3

najladniejszych ?

szymas93

HA Ha ha! A to dobre! Nie wytrzymam!

szymas93

HAHAHAH!

szymas93

Respect 4 cameron diaz !

boskovic10

Moim zdaniem powinna być w pierwszej 100 ale na pewno nie 10. Figurę ma świetną ,ale twarz jak sama nawet mówi to katastrofa. W pewnym wywiadzie sama się nawet śmiała ,że cieszy się ,że wynaleziono fluidy i pudry bo inaczej by było kiepsko. Wszyscy wiedzą ,że Cam ma problemy z trądzikiem i bez korekty się nie obejdzie.Ale figurę ma świetną mimo swojego wieku:) Pierwsza setka jak najbardziej tak ,ale nie 10! Aż tak utalentowana to nie jest:)

szymas93

raczej pierwsza dziesiątka to najlepsze aktorki a cameron do takowych się nie zalicza, w jej przypadku z jej zdolnościami i urodą miejsce w drugiej 10-ce było by najlepsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones