Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

ktore filmy z Cameron Diaz zasługują na uwage i są warte obejrzenia?? czekam na jakies propozycje ;];]

paulina315

Holiday..................................

gontarek

zgadzam sie z Toba calkowicie, 'holiday'!!!! :)

paulina315

"Być jak John Malkovich"-tu brawa dla Cameron za kompletną metamorfozę,a dla mniej wymagających- "Ostrożnie z dziewczynami"-trochę głupawy,ale da się pośmiać :P niestety "Holiday" nie miałam jeszcze szansy obejrzeć,ale przyjaciele mówią,że jest świetny

Karmelle

''Gangi Nowego Jorku''
''Vanilla Sky''
''Siostry''
''Sposób na blondynke''
''Męska Gra''
''Holiday''
''Piętno Minessoty''

To filmy w których Cameron udowadnia że ma talent do odgrywania ról komediowych jak i dramatycznych :)

Darken

Maska :D

Darth_Carnage

Maska to świetny film :)
Ja dorzucam jeszcze ''Być jak John Malkovich '' polecam wszystkim zwolennikom dobrego kina i Cameron :)

Darken

moim zdaniem super zagrala w filmie "Gangi Nowe Jorku" pokazala ze jest dobra aktorka, po za tym podobaja mi sie jeszcze filmy z jej udziale, takie jak: "Aniołki Charliego" , "Ostrożnie z dziewczynami" , "Maska" , "Sposób na blondynke" , "Mój chłopak sie żeni". pozdrawiam...:)

Darken

Zdecydowanie najlepiej pokazała na co ją stac w Gangach... niesamowita postac:) w Vanilla Sky też pokazała talent;)

paulina315

"Vanilla Sky"
"Być jak John Malkovich"
"Gangi Nowego jorku"
"Mój chłopak się żeni"
"Maska"
"Męska gra"
"Piętno Minnesoty"
"Maska"
"Życie mniej zwyczajne"

pojawia się też w epizodzie "Las Vegas Parano"

Eriu

''Być jak John Malkovich","Holiday", no i typowa komedia romantyczna "Mój chłopak sie żeni:, pozdro i zapraszam do mnie ;PP

paulina315

rzeczywiscie epizod ale film genialny dlatego "Las Vegas Parano" i "Vanila Sky"

Lisa__Rowe

Według mnie to :

- Holiday
- Maska
- Siostry

kingabor95

Jak dla mnie Cameron nieźle sprawdza się w rolach dramatycznych i powinna dostawać więcej propozycji takich ról, a nie same komedie romantyczne (wyjątkiem jest Holiday, który uwielbiam).
Wg mnie jej najlepsze role to w Gangach Nowego Jorku i w Vanilla Sky. 'Być jak John Malkovich' nie miałam okazję obejrzeć, ale postaram się nadrobić zaległości.

paulina315

po obejrzeniu "sposób na blondynkę" nie lubię jej.. jednak w Holiday była całkiem fajna.

kfiatek25

holiday i siostry bardzo fajne filmy polecam

paulina315

Holiday i Co sie zdarzylo w Las Vegas:]




;]

paulina315

"Holiday" i "Co sie zdarzylo w Las Vegas" ;]

risk

ostrożnie z dziewczynami. ;)
świetny i zabawny film. ;p

paulina315

Obejrzałam właśnie "Co się zdarzyło w Las Vegas??" dodaję go do listy dobrych filmów z C. Diaz zaraz po Holiday. Diaz im starsza tym lepiej dobiera role.

paulina315

Gangi Nowego Jorku. Mój ulubiony film z nią :)

paulina315

Holiday :)

kubelek0908

Chyba dwa ostatnie Holiday i What happen in Vegas :D

sara137_2

siostry tez okey o i gangi:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones