Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 138 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

1 nie jest ładna
2 kiepska aktorka

gonzo84

Chciałbym zobaczyć twoją dziewczynę, żonę...

LeoMessi86

dobrze że chociasz się znasz na piłce bo gust i filmy to nie jest twoja mocna strona

gonzo84

Ekspert jego mać... 1408 10/10 buahahahahahaha

gonzo84

Tak uważasz? No dobrze, każdy ma własne zdanie. Ale nie mogę znieść "kiepskiej aktorki". Ona umie grać i ja uważam ją za jedną z dobrych aktorek.

Zafinka

znawca filmów

gonzo84

To o sobie było? Faktycznie trzeba być wybitnym "znawcą" żeby filmowi "Catch Me If You Can" dać ocenę 1/10. Chyba że jesteś jednym z tych trollów internetowych, którzy specjalnie zaniżają oceny filmów, bo nie mają co robić w domu, wtedy nie mam więcej pytań.

gonzo84

A ja popieram, może nie takimi słowami mocnymi ale tak tak Cameron WYGLĄDA NORMALNIE !! Przeciętna laska nic specjalnego. A co do gry ....

użytkownik usunięty
Adamhulk17

Cameron jest bardzo dobrą aktorką ! :) wystarczy obejrzec film z jej udziałem ,,holiday ''

gonzo84

też jej nie nawidzę.
z taką zmarszczką na mordzie mi się kojarzy xd
i ma obleśny uśmiech.

xlidkaax

urodą nie zachywca, grą aktorską też nie. i nie ma na swoim koncie też wielu dobrych filmów, na pierwszy rzut oka jedynie Gangi Nowego Jorku, a tak poza tym? durne amerykańskie komedie romantyczne.

jgfgh

Bad teacher, dobrze tam zagrała wg mnie i nawet zajebiście wyszła ^^

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
VincentVanGlock

kolejny pasztet!!!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
gonzo84

Z urody przeciętna... ani ładna, ani brzydka. Chociaż jednak trzeba przyznać ,że w czasie kilku lat zmieniła się cóż... na gorsze... np ta sylwetka i botoks... nie mogę tego przeboleć..
Jednakże jako do aktorki to nic do niej nie mam... nie jest taka zła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones