Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 112 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

kurde ona jest za nisko... ciągle jest na 300 którymś miejscu :( hm.

Aleks1662

w ogóle nie powinna być w rankingu...

a fe!

ingelitaa

;/ a niby czemu? (już jest wyżej ;p)

użytkownik usunięty
Aleks1662

Bo jest beznadziejna, sztuczna aktorka o ile ja aktorka mozna nazwac.

ty tak uważasz i masz "dużo" do gadania ... ;p

Aleks1662

Cameron jest okej, pełna pozytywnej energii, zawsze się uśmiecha - co odbija się na planie oczywiście (teksty o sztuczności i sztywności pochodzą więc od osób, które nie mają pojęcia o czym mówią).

A niech będzie i na tysięcznym, co nasze nikt nam nie zabierze ;)

użytkownik usunięty
Sorror

A o ile mi wiadomo aktorstwo nie polega tylko i jedynie na usmiechaniu sie na planie i posiadaniu pozytywnej energi..

Sie wie, co nie zmienia faktu, że za to właśnie ją lubię i preferuję takie osoby nad smętów.

Sorror

haa no właśnie:D ma w sobie pozytywna energię :D wg mnie waśnie ten jej usmiech nie jest sztuczny...a gra aktorska no cóż ja sie na tym nie znam.. dla mnie jest ok. ale to moje zdanie (;

użytkownik usunięty
Aleks1662

No tak tylko ja np o tej sztucznosci czy tam sztywnosci nie mialam tego na mysli w odniesieniu do tego jaka jest osoba.. bardziej chodzilo mi o jej gre aktorska ktora mnie osobiscie nie przekonuje a umieszczanie jej w rankingach najlepszych aktorek jest dla mnie lekka(nawet bardzo duza) przesada.. bo co to za sztuka wygladac i wypowiedziec kwestie przed kamera (choc zdarzaja sie gorsze przypadki)...
Oczywiscie mozna ja lubic ale nie twierdzic jak to poniektorzy robia ze jest dobra aktorka... Ja osobiscie bardzo lubie Bruce'a Willis'a ale nie stawiam mu 10 za gre aktorska bo na nia nie zasluguje...

Aleks1662

Zgadzam sie. Za nisko. Jakies marne serialowe aktoreczki sa w top100 a Cameron poza setka? Bez przesady. Nie jest wybitna, ale o niebo lepsza od tych anonimowych kobitek, ktora ja wyprzedaja!

użytkownik usunięty
humpalumpa

to ze ktos jest dla ciebie anonimowy nie znaczy ze jest kiepski... Pomijajac fakt ze w rankingach zawsze znajda sie ludzie ktorych tam nie powinno w ogole byc (dla mnie tez taka osoba jest Diaz).

Nie znaczy tez, ze jest dobry. Szczegolnie jesli brac pod uwage, ze ocenia sie te aktoreczki najczesciej za rolke w jednym serialu, do ktorego zostaly wyselekcjonowane zeby pasowac do fabuly. Gdyby Cameron byla kiepska nie mialaby w dorobku tylu filmow, w tym u niezlych rezyserow i u boku renomowanych aktorow.

użytkownik usunięty
humpalumpa

Cóż wielu kiepskich aktorów grało u boku wielkich... co nie czyni ich rownie wielkimi... Diaz ma jedna mine, jest dretwa i nadaje sie jedynie (wg mnie oczywiscie) do komedyjek romantycznych gdzie gra aktorka nie jest az tak wazna. Dobrym aktorka do piet nie dorasta. Co do serialowych aktorów nie nie zawsze trzeba ich lekcewarzyc bo niektorzy z nich maja naprawde spory talent. Ale nie wiem o kogo kontretnie ci chodzi wiec nie twierdze ze jest lepszy od Diaz.

!!! no już mam ją przynajmniej w Top :D ciekawe na jak długo...

bez przesady.. e..nie ma jednej miny.. a teraz wyszedł film z nią w roli głównej.i nie jest to komedia romantyczna.

użytkownik usunięty
Aleks1662

no dobra... dwie -usmiech i smutek..

Widzialas moze Gangi Nowego Jorku? Tam dostala mozliwosc pokazania czegos wiecej i wywiazala sie z zadania. Bez przesady z tym krytykowaniem, nie stawiaj sie na pozycji madrzejszego od ludzi, ktorzy decyduja sie ja obsadzac w filmach.

użytkownik usunięty
humpalumpa

widziałam... Nie stawiam sie na pozycji kogos madrzejszego ja poprostu wyrazam wlasna opinie (bo od tego jest forum) i dla mnie aktorka jest mierna a takim aktorka jak chociazby Meryl Streep, Penelope Cruz, Cate Blanchett, Kate Winslet itd itd w zyciu nie dorowna a na top 100 nie zasluguje bo na swiecie jest o wiele lepszych aktorek a Diaz poprostu jest od nich popularniejsza i tyle

Jesli nie stawiasz sie na pozycji madrzejszego od zatrudniajacych Cameron i wypowiadajacych w tym watku inna opinie to moze nie powinnas powtarzac w kolko prawd objawionych, ze jest mierna i gra na dwoch minach, bo to zakrawa na czysta niechec. To jest tylko twoje wrazenie i wystarczyloby gdybys je napisala raz i pozwolila innym miec odmienne zdanie.

użytkownik usunięty
humpalumpa

Oh wybacz... poprostu chyba zle zrozumialam do czego sluzy forum

hahaha rozwaliło mnie to .. uśmiech i smutek ;P


Aktorką jest.A czy dobrą czy nie to już jest własne zdanie.


.. jest dobra ;P

Aleks1662


Tak jak ktos napisal wczesniej , pozytywna osobowosc nie jest wyznacznikiem tego, czy aktor jest dobry, czy tez nie. a wg mnie jest pospolita, filmy z jej udzialem sa nijakie. nie mowie, ze jest okropna , po prostu - majac 37 lat na karku i od praktycznie '94 roku pracujac jako aktorka, moglaby sie choc troche zmienic. a ona? wciaz gra tak samo. sorry, ale dobry aktor potrafi sie wcielic w kazda role- świra, romantyka, sztywnego pracownika biurowego, biedaka, multimilionera itp. ona odnajduje sie jedynie w rolach pustych blondynek, ktorych jedynym problemem jest to, ze maja za mala garderobe.
jest średnia jako aktorka- tyle.
co do osoby- moze i jest pozytywna, bla bla ale niestety- zblazowana< w koncu to Hollywoood> .

gosiukukuk

Mogę się podpisać pod wypowiedzią gosiukuka (ki?;)).
Nie oceniam jej jako osoby, bo i nie mam pojęcia, jaka jest prywatnie, i szczerze mówiąc, malo mnie to obchodzi.
Ale aktorka z niej koszmarna. Chyba najbardziej rzucilo mi się to w oczy w "Holiday", w scenie kiedy dowiaduje się, że facet ją zdradzał. Na to jej sztuczne skakanie po pokoju po prostu nie da się patrzeć.
Dokladnie - dobry aktor zagra wszystko. Diaz przyjmuje podobne role, bo nikt nie oglądałby jej w innych (w których by się nie sprawdziła).
Bez urazy, ale fani jedynie lekkich komedii romantycznych maja małe pojęcie o kinie i dobrej grze aktorskiej. Dlatego aktorki takie jak Diaz są potrzebne - właśnie do takich filmów, w których nikt wybitny by nie zagrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones