Talib Kweli

Talib Kweli Greene

9,3
3 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Talib Kweli

piszcie o jego najlepszym albumie (według was)

Diamond

Bede pierwszy. "Beutiful Struggle" rzeczywiscie jest "beautiful". Oczywiscie nie mozna zapomniec o fenomenalnym albumie nagranym z Mos Def'em : "Black Star"

użytkownik usunięty
Dman

beautiful struggle to akurat najsłabszy album. i to nie jest moje widzimisie, tylko tojest obiektywne. mój ulubiony album to train of thought, razem z hi-tekiem jako reflection eternal.

Zgadzam się z poprzednikiem. "Beautiful struggle" to najsłabszy album Taliba co nie znaczy ,że jest zły. Produkcja w wielu piosenkach zupełnie nie pasuje do stylu Taliba. Za to teksty w dalszym ciągu na najwyzszym poziomie. Polecam ostatnio wydany mixtape Taliba "Right about now : The sucker free CD". Moim zdaniem lepszy niż ostatni oficjalny krążek, choć gorszy od "Refelction eternal" i "Quality".

Dman

Postawie na "Quality", "Train Of Thought" też bardzo lubie ale bity Hi-Teka są tutaj troche monotonne (wole np. te z Hi-Teknology). Wogóle album jest jakby troche przegadany i momentami nudny. W moim prywatnym raningu...

1. Quality
2. BlackStar
3. Train Of Thought
4. Beautifull Struggle

micubiszi

Nierozumiem co tak słabego jest w rzekomo "obiektywnie" stwierdzonej słabości "Beautifull Struggle" ? Dla mnie to najlepsza solowa płyta Taliba ... zdecydowanie lepsza od Quality, która jest dla mnie srednia ...

gordon_shumway_2

poczytaj opinie ludzi na temat tej płyty. zrozumiesz dlaczego jest to jego najsłabszy album. według mnie mocno odstaje muzycznie, ale za to końcówkę ma genialną.

Diamond

jak dla mnie najlepiej wypadł w duecie z mighty Mos Def'em, jak zawsze zresztą na "Black Star"

Diamond

Liberation z Madlibem, Train of Thought, Eardrum, Blackstar, Quality, Right About Now, The Beautifull Stugle

Diamond

Na chwilę obecną "Train of Thought" to moja ulubiona płyta wszechczasów.

pan_dziejaszek

Gutter Rainbows

Diamond

solowo, to najbardziej podchodzą mi Beautifull Struggle i Quality, Z MosDefem stworzyli świetną płytę, z Hi Tekiem też super! nowa płyta jak najbardziej na +! Bardzo cenie Taliba, uważam go za jednego z najlepszych!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones